Останні відгуки
- ЛКП "Львівський центральний парк культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького"01Загальне враження:прекрасний парк, люблю тут гуляти, особливо літом, чисто, літом ввечері показують кіно)більше 7 років тому
- Торгівельний центр "Епіцентр К"01Загальне враження:класний гіпермаркет, особливо подобається той, що на Б. Хмельницького великий вибір всього, часто бувають знижки, акціїбільше 7 років тому
- Компанія "Воля"04Один з найгірших інтернет провайдерів на який довелось перейти, адже викупили Airbites. Не надають повного тар...більше 7 років тому
- Кафе-кондитерська "Рудий кіт"02Загальне враження:цікави заклад, з смачними стравами, гарна подача, великі порції, ціни помірні)більше 7 років тому
- Готель "Львів"01Загальне враження:була тут на корпоративі, в ресторані, досить смачна кухня, гарний інтерєр)більше 7 років тому
- Мережа магазинів "Рукавичка"02Загальне враження:непогана мережа, завжди свіжі продукти, бувають різні акції, є власна випічка)більше 7 років тому
- Ресторан "La Famiglia Lviv"01Загальне враження:один з найкращих закладів на сихові) смачна піца з тоненькими коржами, смачні сушібільше 7 років тому
- Фірмова кав'ярня-крамниця "Галка"01Загальне враження:тихе, спокійне місце для відпочинку, з чашечою запашної кави)ціни приємнібільше 7 років тому
- Кав'ярня "Blackwood Coffee"01Загальне враження:тут є досить смачна кава, і різні кавові напої, ціни помірні, персонал привітний)більше 7 років тому
- Ресторан "Криївка"02Загальне враження:класний заклад, часто бувають туристи, та й львів*яни теж, смачна українська кухня, ціни помірні)більше 7 років тому
- Паб "Білий лев"02Загальне враження:досить непоганий паб, можна класно посидіти з друзями випити пивка, з закусками)більше 7 років тому
- Кондитерський дім "Вацак"03Загальне враження:дуже смачні тортики, на кожне свято беремо саме в Вацаку, свіжі, смачні і доступні)більше 7 років тому
- Королівська пивоварня02Загальне враження:надзвичайно смачна кухня, класне пиво, власного виробництва, ціни трохи високі)більше 7 років тому
- Магазин "Чоколядка"01Загальне враження:можна непогано прикупитись) як і собі так і на подарунок) шоколадки, кава, сувеніри)більше 7 років тому
- ТзОВ "Торговий центр "Привокзальний"01Загальне враження:великий ринок, є багато магазинів , також там на 2 поверсі розташований радіоринок)більше 7 років тому
- ПрАТ "Львівський лікеро-горілчаний завод"01Загальне враження:доступні оптові ціни, є різні сувеніри, також виготовляють хороший оцет )більше 7 років тому