Останні відгуки

  • Загальне враження:прекрасний парк, люблю тут гуляти, особливо літом, чисто,  літом ввечері показують кіно)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:класний гіпермаркет, особливо подобається той, що на Б. Хмельницького великий вибір всього, часто бувають знижки, акції
    більше 7 років тому
  • Один з найгірших інтернет провайдерів на який  довелось перейти, адже викупили Airbites.  Не надають повного тар...
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:цікави заклад, з смачними стравами, гарна подача, великі порції, ціни помірні)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:була тут на корпоративі, в ресторані, досить смачна кухня, гарний інтерєр)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:непогана мережа, завжди свіжі продукти, бувають різні акції,  є власна випічка)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:один з найкращих закладів на сихові) смачна піца з тоненькими коржами, смачні суші
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:тихе, спокійне місце для відпочинку, з чашечою запашної кави)ціни приємні
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:тут є досить смачна кава, і різні кавові напої, ціни помірні, персонал привітний)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:класний заклад, часто бувають туристи, та й львів*яни теж, смачна українська кухня, ціни помірні)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:досить непоганий паб, можна класно посидіти з друзями випити пивка, з закусками)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:дуже смачні тортики, на кожне свято беремо саме в Вацаку, свіжі, смачні і доступні)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:надзвичайно смачна кухня, класне пиво, власного виробництва, ціни трохи високі)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:можна непогано прикупитись) як і собі так і на подарунок) шоколадки, кава, сувеніри)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:великий ринок, є багато  магазинів , також там на 2 поверсі розташований радіоринок)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:доступні оптові ціни, є різні сувеніри, також виготовляють хороший оцет )
    більше 7 років тому